Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Gatavo saldējumu mājās pats!

Mājās ar mīlestību gatavotam saldējumam  būs pavisam cita garša, nekā veikalā iegādātajam! Un, ja vēl tas būs gatavots no mūsu pašu Latvijas vietējo lauku krējuma vai piena...mmm..                                                                            

Atklāj smalkākās garšas nianses un liec savām garšas kārpiņām izjust vēl nepiedzīvotu baudījumu!Ar saldējuma pagatavošanas mašīnu  saldējuma pagatavošana ir vienkārša un neprasa īpašas kulināra iemaņas.      

                                                                                                                                                                                         

Pieejamas divu veidu saldējuma pagatavošanas ierīces: 
 
pilnībā automatizētā ierīce ar kompresoru,
ierīces bez kompresora.
 
Saldējuma pagatavošanas ierīcei ar iebūvētu kompresoru  nav nepieciešamas dzesēšanas vai saldēšanas bļodas un pirms saldējuma pagatavošanas nav nepieciešams turēt saldējuma bļodu saldētāvā, kas krietni atvieglo saldējuma pagatavošanas procesu. Saldējuma pagatavošana aizņems no 20 līdz 40 minūtēm, atkarībā no ražotāja!
 
Saldējuma pagatavošanas ierīces bez kompresora. Saldējuma pagatavošanas ierīces bez kompresora būs par ekonomiskāku cenu un pieejamas ikvienam, bet toties nāksies nedaudz vairāk piepūlēties un vajadzēs ievietot saldētāvā ierīces saldējamo bļodu pirms saldējuma gatavošanas procesa. Stundu skaits atkarīgs no ražotāja, dažu ražotāju saldējamie trauki jāievieto saldētāvā uz 12 stundām, citu uz 24 stundām. Pirms saldējuma mašīnas iegādes noteikti vajadzētu novērtēt vai Jūsu ledusskapja saldētava ir pietiekoši liela, lai tajā ietilptu saldējamais trauks, ko vēlaties iegādāties. 
 
Rekomendācija: Saldējamo trauku var arī visu laiku turēt ledusskapī, lai tas būtu sagatavots vienmēr, kad sakārojas saldējumu.
 
Ar saldējuma pagatavošanas ierīci vari pagatavot ne tikai saldējumu, bet arī saldēto jogurtu vai sorbertu. Mājās gatavotu saldējumu vari pagatavot ekoloģiski tīru, bez konservatiem un kaitīgām vielām. Kā arī vari pievienot savus iecienītākos augļus, ogas un riekstus. Ļauj vaļu fantāzijai un eksperimentē ar dažādām receptēm!
Pirms saldējuma pagatavošanas ierīces lietošanas, iepazīstieties ar lietošanas instrukciju!
 
Uzaicini draugus vai kopā ar ģimeni uzrīko saldējuma ballīti!Šāda izklaide īpaši patiks bērniem.
 
 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri