Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Samsung NX1000 hibrīd-fotokamera

NX1000 āriene ir tikpat iespaidīga.

Modernais un slaidais korpuss ierīcei piešķir papildu eleganci un izsmalcinātību, kas parasti ir drīzāk funkcionāla, nevis estētiski baudāma.

Realitāte nekad vēl nav izskatījusies tik īsta - 20,3 MP APS-C sensors.

Īpaši NX sistēmai pielāgotais, jaunais, profesionālas klases, 20,3 megapikseļu APS-C CMOS sensors nodrošina augstākās klases digitālajām spoguļkamerām līdzvērtīgas kvalitātes attēlus. Katram individuālajam pikselim ir liels sensora laukums, tāpēc tas uztver vairāk gaismas, nodrošinot zemāku trokšņu līmeni, augstāku dinamisko diapazonu un precīzu krāsu nianšu attēlošanu. Jutīgāks sensors nozīmē, ka arī pie nepietiekama apgaismojuma varat uzņemt attēlus bez graudainuma vai citiem trokšņiem. Jaunais sensors nodrošina arī Full HD kvalitātes video ierakstīšanu.

Ļoti viegla, taču īpaši jaudīga - vienkāršs un saviļņojošs dizains.

Fotokamera ir ļoti ērta pārvietošanai un teicama ņemšanai ceļojumos. Vieglais korpuss atvieglo ilgstošu fotoattēlu vai video uzņemšanu. NX1000 āriene ir tikpat iespaidīga. Modernais un slaidais korpuss papildina ierīces elegantumu un izsmalcinātību, kas parasti ir drīzāk funkcionāla, nevis estētiski baudāma. NX1000 korpuss ir pieejams trīs dažādās krāsās, bet objektīvi ir pieejami divās krāsās. Turklāt viegli izmantojamā saskarne NX1000 izmantošanu padara īpaši ērtu.

Viena pieskāriena bezvadu koplietošana!


Jums vairs nevajag ņemt līdzi piemērotu vadu. Iebūvētais Wi-Fi ļauj jums uzreiz koplietot īpašos brīžus ar draugiem un ģimenes locekļiem pat tad, kad pārvietojaties. Augšupielādējiet fotoattēlus Facebook vai sūtiet tuviem cilvēkiem uz e-pastu tieši no NX1000. Īpašais Smart Link karstais taustiņš sniedz iespēju tikko uzņemtos fotoattēlus saglabāt jebkurā saderīgā viedtālrunī, paredzot vēl vairāk koplietošanas iespējas.

Atklājiet augstas izšķirtspējas video skaistumu!

1080P Full HD stereo video ierakstīšana Pateicoties1080 30p Full HD video ierakstīšanas iespējām, video uzņemšana ar NX1000 ir patiesi radoša nodarbe. Jūsu izvēlei ir pieejams plašs skata leņķu diapazons un pārliecinoša tālummaiņa. CMOS attēla sensors bez spoguļa komponentiem nodrošina precīzu automātisko fokusēšanos pat fotografēšanas laikā. Lai sniegtu patiesi teicamu video uzņemšanas pieredzi, NX sistēma iekļauj īpaši Full HD video uzņemšanai domātu 18 – 200 mm objektīvu.

Vienkāršs veids, kā kļūt par profesionāli - Smart Auto 2.0!

NX1000 Smart Auto 2.0 automātiski analizē uzņemšanas vidi un izvēlas piemērotu sižeta programmu, lai iegūtu vislabākos rezultātus. Smart Auto 2.0 analizē kompozīcijas pamata elementus un, izmantojot 16 fotografēšanas un 4 video režīmus, automātiski noregulē fotokameru teicamam uzņēmumam.

Zibenīga fotokamera - liels uzņemšanas ātrums.


NX1000 fotokameras lielais uzņemšanas ātrums ļauj noķert gaistošus mirkļus un ātrā kustībā esošus objektus bez papildu sensora moduļa. NX sistēma ir aprīkota ar īpaši liela ātruma automātisko fokusu (AF), kas spēj sacensties ar gandrīz ikvienu citu fotokameras sistēmu. AF pilnīgi jaunais, uzlabotais algoritms nodrošina vēl ātrāku un precīzāku automātisko fokusēšanos. NX1000 var uzņemt līdz pat 8 kadriem sekundē, kas nodrošina labāku secīgu fotoattēlu uzņemšanu.

Plaša diapazona ISO teicamai ekspozīcijai -  ISO (12800, 7 soļi)!

Pateicoties plaša diapazona ISO, varat uzņemt teicamus fotoattēlus pie jebkura apgaismojuma. Iespēja fotografēt ar ISO 12800 ar normāliem iestatījumiem nozīmē, ka iegūsiet bagātīgas toņu nianses un patiesas krāsas pat tad, kad fotografējat nepietiekamā apgaismojumā. Jūs varēsit uzņemt arī asākus un dzidrākus ātrā kustībā esošu objektu attēlus.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri